Криворіжця судили за підробку тимчасового військового посвідчення

Криворіжця судили за підробку тимчасового військового посвідчення

Фото: Pixabay

У квітні 2023 року Тернівський суд Кривого Рогу виніс вирок криворіжцю за підробку тимчасового посвідчення, яке видається замість військового квитка.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

На початку грудня 2022 року чоловік знайшов в парку «Тернівський» тимчасове військове посвідчення.

Прийшовши додому, він його підробив – вклеїв фотокартку зі своїм зображенням, а також в графі «придатний до військової служби» власноруч дописав кульковою ручкою слово «Не».

Тим самим криворіжець підробив офіційний документ з метою його подальшого використання у власних цілях.

А вже 10 січня 2023 року поліцейські, які патрулювали Тернівський район, на вулиці Каштановій побачили чоловіка, який почав помітно нервувати. Він стрімко розвернувся і почав йти у протилежний від працівників поліції бік, що викликало підозру.

Правоохоронці підійшли до нього та попросили пред’явити документ, що посвідчує особу. Чоловік надав підроблене тимчасове посвідчення, що мав при собі.

Патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу поліції, які встановили факт підробки документу та в подальшому його вилучили.

Тернівський суд призначив криворіжцю покарання у виді обмеження волі на строк один рік.

На підставі статей 75, 76 Кримінального кодексу України, суд звільнив чоловіка від призначеного покарання з іспитовим строком на 1 рік, зобов`язавши періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну