Команда з Кривого Рогу посіла перше місце на турнірі Вищої Ліги Дитячої Шахової Ліги
![Команда з Кривого Рогу посіла перше місце на турнірі Вищої Ліги Дитячої Шахової Ліги Команда з Кривого Рогу посіла перше місце на турнірі Вищої Ліги Дитячої Шахової Ліги](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/bf2bd0b9/579667_17b05d9453238d9ccbc158e24a0e648c38489cb3cbe0ad91d67e8ad0326184151680500399.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це йдеться на сторінці Федерації шахів Кривого Рогу.
Всього в змаганні взяли участь 10 команд та 116 юних шахістів з різних міст України, серед яких й дитяча команда "Кривбас" - Кривий Ріг. За підсумками 90 хвилин гри криворізьким шахістам вдалось зайняти 1 командне місце у цих престижних змаганнях.
Кращими у складі команди-переможниці були: Тимур Балик, Макси Горячев, Артур Балик, Денис Коклонський, Аліна Паламар, Олексій Грищенко, Євген Герус, Ігор Левін.
Редакція “Першого Криворізького” вітає спортсменів з перемогою та бажає нових досягнень.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"