Що можна подивитись в кінотеатрах Кривого Рогу

Що можна подивитись в кінотеатрах Кривого Рогу

Фото: Перший Криворізький

У криворізьких кінотеатрах транслюють прем'єри трьох фільмів.

Редакція "Першого Криворізького"підготувала огляд фільмів,які зараз можна подивитися в "Мультіплексі" та "Олімпі".

Підземелля та дракони: Честь злодіїв
Чарівний злодій та група неймовірних авантюристів взялися за грандіозне пограбування, щоб повернути втрачену реліквію, але все йде не так, коли вони стикаються з неправильними людьми.

Мавка. Лісова пісня

Безмежні українські ліси з давніх-давен приховують безліч таємниць і загадок. Тут, серед столітніх дерев, мешкають незвичайні міфічні істоти, а серед них – Мавка, Душа та новообрана Берегиня Лісу. Її головне покликання – захищати Ліс та його головний скарб – Джерело життя – від будь-яких посягань людей. Лукаш - звичайний сільський хлопець з рідкісним музичним талантом, який він повністю вкладає в гру на сопілці. Лукаш мріє все своє життя присвятити музиці. Саме завдяки їй і відбувається неймовірне: Мавка та Лукаш зустрічаються та закохуються одна в одну. Але водночас Мавка постає перед складним вибором: кохання чи його обов'язок перед Лісом.

65
Внаслідок аварії молодий астронавт потрапляє на невідому досі планету. У спробах з'ясувати своє місцезнаходження чоловік дізнається, що на таємничій землі він не один

Шазам! Лють Богів

Майбутній американський супергеройський комедійний фільм режисера Девіда Ф. Сандберга, заснований на однойменному коміксі видавництва DC Comics. Автором сценарію виступив Генрі Гайден. Картина є сиквелом стрічки "Шазам!" та чотирнадцятим фільмом Розширеного всесвіту DC після «Аквамена 2»

Памфір

Памфір хоче бути хорошим сім'янином, але доля дає йому випробування, де він повертає з чесного шляху заради своєї сім'ї.

Крик VI

Новий розділ культового хорору на великих екранах! Четверо героїв, яким вдалося вижити після моторошного плювання маніяка в масці, залишають Вудсборо і нарешті починають нове життя в іншому місті.

Чи вдасться їм уникнути привидів минулого?

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну