В Укренерго закликали українців не долучатися до «Години Землі»

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
В Національній енергетичній компанії "Укренерго" закликають українців не "вестися" на заклики долучитися до "Години Землі", адже це не сприяє економії електроенергії, зате може дуже нашкодити енергосистемі.

Про це НЕК «Укренерго» повідомляє у Фейсбуці.

"Друзі, будь ласка, не ведіться на заклики долучитися до «Години Землі» і в певний час масово вимкнути світло – це не сприяє економії електроенергії, не допомагає Землі, зате може дуже нашкодити енергосистемі!", — ідеться в повідомленні.

В Укренерго зауважили, що на щастя, українці і в попередні роки не дуже підтримували цю ініціативу, яка насправді шкідлива і призводить додаткової роботи диспетчерів.

Оскільки, кількість виробленої електроенергії в кожен момент часу має відповідати кількості спожитої - це закон фізики. А одночасне вимкнення світла - це короткочасне зниження споживання.

"Якщо цю акцію підтримає багато людей, особливо у великих обласних центрах, це може призвести до профіциту потужності в окремих регіонах. Для забезпечення балансу енергосистеми диспетчер буде змушений різко знижувати потужність маневрової генерації - іншими словами, відключати працюючі енергоблоки. Це погано навіть в мирний час, а зараз українські електростанції, як і мережі, зазнали значних пошкоджень від ударів Росії. Різке виключення, а потім включення - коли «Година Землі» завершиться - це зайве навантаження, яке не на користь надійності енергосистеми", - пояснили в Укренерго.

Найкращим внеском кожного буде щоденне ощадливе використання електроенергії у пікові ранкові та вечірні години, щоб зменшити нерівномірність споживання впродовж доби.
В Укренерго усіляко підтримують екоініціативи, спрямовані на протидію зміни клімату.

Долучитися до таких ініціатив кожен може щоденно, розумно користуючись електроенергією. Не вмикати одночасно багато потужних приладів і переносити споживання потужної побутової техніки на нічні години.

"Це буде вашим щоденним внеском у збереження природи і надійність роботи енергосистеми", — пояснюють в компанії.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
2 год 49 хв

Все гаразд

15 : 06

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com