Дніпропетровщина в трійці лідерів у всеукраїнському спортивному рейтингу
![Дніпропетровщина в трійці лідерів у всеукраїнському спортивному рейтингу Дніпропетровщина в трійці лідерів у всеукраїнському спортивному рейтингу](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/214f451a/578894_088a5016f23dedd19df65bba83af3a4df5593e3921af62b36dfef3ce4ae03ab81679562544.jpg)
Фото: ДніпроОДА
Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
«Торік наші спортсмени гідно представили Дніпропетровщину на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Вибороли призові місця у чемпіонатах та кубках України, Європи, світу», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.
За кожне призове місце спортсмени з усіх регіонів отримували очки. У Міністерстві молоді та спорту підрахували досягнення і склали рейтинг, додав він.
Загалом спортсмени Дніпропетровщини набрали понад 12 тисяч очок за 33 олімпійськими та 65 неолімпійськими видами спорту. Були першими у волейболі, легкій атлетиці, плаванні, скелелазінні, водно-лижному та роликовому спорті, карате.
За підсумками 2022 року Дніпропетровщина поступилась лише Києву та Харківській області.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"