Українські артилеристи пройшли навчання у Кривому Розі

Українські артилеристи пройшли навчання у Кривому Розі

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 20 березня, артилеристи з підрозділів, що захищають Україну на східному напрямку, завершили своє навчання у Кривому Розі, отримали сертифікати та нагороди.

Про це повідомляють журналісти “Першого Криворізького”.

Всі військові вже мають бойовий досвід. Бійці удосконалювали свої знання з ведення вогню по ворогу з самохідної артилерійської установки 2С1 «Гвоздика». Ця установка — дуже потужна гаубиця, дальність стрільби — 15 кілометрів, робить 6-8 вистрілів на хвилину.

Навчання тривало 10 днів.

Деталі про нього журналістам розповів інструктор — підполковник Андрій Петрович.

“Оскільки хлопці вже воювали і знають основи артилерії, ми розмовляли однією мовою, артилерійською мовою. Питань було дуже багато, і ми дали на них відповіді. Після цих курсів хлопці будуть бити окупантів з нашими знаннями ще більше і краще”, — говорить Андрій Петрович.


Артилеристи отримали поглибленні знання з артилерії, тактики та бойової роботи.

“У ворога залишився артилерійський статут з радянських часів, вони воюють по старому, ми воюємо сучасними методами. Саме цим методам ми і навчали артилеристів під час занять”, — говорить підполковник.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну