Спортсмени з Кривого Рогу вибороли «срібло» на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби
![Спортсмени з Кривого Рогу вибороли «срібло» на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби Спортсмени з Кривого Рогу вибороли «срібло» на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/214f451a/577954_8567f8f717b2a160ea219f701980a217e230010725ac686c97397b632a30b0eb1678267702.jpg)
Фото: ДніпроОДА
Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
«Пишаємося нашими юними спортсменами. Вони гідно представили Україну в Естонії. Виступили в олімпійському номері програми та вибороли «срібло» у перший же день змагань», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.
Вілєна Бевз та Максим Гімон з Кривого Рогу принесли Україні срібну нагороду. Виступали дуетом. Показали високий результат у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів. Поступились у фіналі лише італійським стрілкам.
Загалом Україну на Чемпіонаті Європи представляють 24 спортсмени.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"