Криворізькі захисниці та волонтерки отримали нагороди

Криворізькі захисниці та волонтерки отримали нагороди

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 7 березня у приміщенні адміністрації Криворізького району відбулося нагородження відважних жінок з рот вогневої підтримки, мінометних батарей, мотострілецьких відділень та інших бригад військових частин ЗСУ, а також жінок-волонтерок.

Про це з місця події повідомляє журналістка “Першого Криворізького”.

Бойові медикині, навідники-операторки, стрільчині, електрикині, водійки, логістки, кухарки та бухгалтерки – всі ці професії опанували сміливі жінки, які несуть службу у лавах Збройних Сил.

Жінок-військових було відзначено медалями «Захиснику Вітчизни», відзнаки 129 окремої бригади територіальної оборони. Волонтерок з 39 Жіночої сотні нагородили відзнаками начальника Криворізької районної військової адміністрації – нагрудними знаками «За захист Криворізького району».

“Захід було проведено для того, щоб висловити слова вдячності жінкам. А також заохотити військових та волонтерок далі працювати та допомагати на благо держави”, — додав командир військової частини А7224, полковник Юрій Сіньковський.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну