Нацполіція провела масштабну спецоперацію для знешкодження криворізького наркокартелю

Нацполіція провела масштабну спецоперацію для знешкодження криворізького наркокартелю

Фото: Нацполіція України

27 лютого поліцейські провели масштабну спецоперацію для ліквідації діяльності наркокартелю у Кривому Розі та затримання їх лідерів і найактивніших учасників. За результатами першого етапу правоохоронці затримали 38 учасників та вилучили майна на понад 170 мільйонів гривень. Серед іншого 26 коштовних годинників, у тому числі від президента РФ, 40 авто, 8 кг наркотиків, зброю, старовинні ікони, книги та гроші у різній валюті на 22 мільйони гривень.

Про це йдеться на сайті Нацполіції України.

28 лютого поліцейські затримали 10 учасників криворізького наркокартелю, які «забезпечували» наркотиками майже всі регіони України. На збуті наркотиків та шахрайській схемі організатори щомісяця заробляли понад 2 мільйони гривень.

Керували відокремленим підрозділом злочинної спільноти рідні брати – двоє мешканців Кривого Рогу, які розподілили між собою обов’язки: один відповідав за збут наркотиків на території міста, інший – за шахрайську схему заволодіння коштами громадян. Про результати «роботи» вони звітували перед організаторами злочинної спільноти «Двадцятівські».

Учасники іншого «крила» злочинної організації займалися виготовленням та збутом наркотиків. Канабіс вирощували за місцем проживання одного з фігурантів, метамфетамін - отримували від лідерів злочинної спільноти. Продавали «продукцію» невеликими партіями виключно «з рук у руки» та за готівку. 30% «заробітку» лідери злочинної організації віддавали на потреби наркокартелю його організаторам, решту - розподіляли між всіма учасниками відокремленого підрозділу.

Фігурантам оголосили підозри залежно від участі та ролі у злочинній діяльності:
  • шахрайство
  • створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній
  • незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів


Окрім того, під час обшуків правоохоронці вилучили майна на загальну суму понад 10 мільйонів гривень – авто, зброя, наркотики, телефони, банківські картки, «чорнові» записи.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну