Криворіжці у Німеччині взяли участь у ході, присвяченій річниці повномасштабного вторгнення Росії
![Криворіжці у Німеччині взяли участь у ході, присвяченій річниці повномасштабного вторгнення Росії Криворіжці у Німеччині взяли участь у ході, присвяченій річниці повномасштабного вторгнення Росії](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/5648758c/577165_9a5e7193e18289ec8e46282fbc0113703cbadbf617e3aa775f7938b1df3d0ed01677267062.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Близько ста українців, які вимушені були тікати від війни та знайшли прихисток у Німеччині, вийшли на центральну площу міста, щоб сказати: російські загарбники вбивають українців, руйнують українські міста, – війна триває.
Серед учасників заходу були не тільки мешканці Кривого Рогу, а й німці, які висловлювали Україні підтримку від імені всієї Європи.
Цього дня у німецькому Нойштадт ан дер Вайнштрассе на честь кожного українця, який захищає Україну від ворога або тримає свій власний фронт, залишаючись на Батьківщині, лунали українські пісні та майоріли жовто-блакитні прапори.
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"