НАЗК внесло французьку корпорацію «Auchan» в перелік міжнародних спонсорів війни

НАЗК внесло французьку корпорацію «Auchan» в перелік міжнародних спонсорів війни

Фото: Перший Криворізький

Під час повномасштабного вторгнення росіі в Україну компанія «Auchan» відмовилась від бойкоту держави-терориста та не закрила свій бізнес в рф.

Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

Продовження діяльності компанії «Auchan» в Росії стало підставою для того, щоб внести її до переліку міжнародних спонсорів війни.

Завдяки журналістським розслідуванням The Insider, Le Monde і Bellingcat стало відомо, що від початку повномасштабного вторгнення російська дочірня компанія французького «Ашану» постачала товари російським військовим на окупованих українських територіях під виглядом «гуманітарної допомоги», а також допомагала з виконанням мобілізаційних заходів в рф.

«Для «Ашану» росія є другим за значимістю ринком збуту після Франції. Лише у 2020 році російський «Ашан» сплатив 167 мільйонів доларів до російського бюджету. За підрахунками журналістів, це дорівнює вартості 15 літаків СУ-25, 42 танків, 222 ракет «Калібр», або 477 тисячам автоматів АК-74. Ми не можемо дозволити, щоби росія продовжила отримувати ці кошти, за які потім вбиває українців. Ми хочемо, щоби будь-яким компаніям було соромно співпрацювати із вбивцями. Інститут репутації має працювати, тому ми внесли «Ашан» у перелік міжнародних спонсорів війни», — сказав Голова НАЗК Олександр Новіков.

Наразі "Ашан" продовжує працювати у криворізькому ТРЦ "Сонячна галерея".

Редакція не володіє інформацією чи планує компанія Arricano розірвати з ним співпрацю.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну