Які лікарні Кривого Рогу фінансує Нацслужба здоров`я України — перелік та інструкція пошуку

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Криворіжці можуть скористатись дашбордом, розробленим Національною службою здоров'я України, щоб знайти лікарню, яка має договір із НСЗУ про медичне обслуговування населення.

Для цього потрібно зайти на сайт НСЗУ, знайти сторінку “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій” і вибрати розділ "Карта місць надання послуг за договорами та деталізацією за групами послуг". Це Крок 1
Крок 2. Відфільтруйте пошук спочатку по Дніпропетровській області, потім введіть тип населеного пункту і знайдіть на карті Кривий Ріг, оберіть наше місто у переліку на лівій панелі.Крок 3. У правому вікні в нижній панелі з’явиться повний перелік лікарень міста, які співпрацюють із НСЗУ: назва закладу, його адреса, телефон та пакет послуг, який він надає.
Зауважимо, що на сторінці також можна переглянути як розподіляються суми чинних договорів, вибравши відповідну панель.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
29 хв

Все гаразд

06 : 15

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com