У Кривому Розі відловили 9 безпритульних собак

У Кривому Розі відловили 9 безпритульних собак

Фото: центр поводження з тваринами

15 лютого працівники криворізького комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» відповідно до планів робіт та звернень громадян відловили безпритульних собак.

Про це йдеться на сторінці Центру у соцмережі.

  • У Металургійному районі відловили 1 собаку;
  • Покровському — 4;
  • Довгинцівському — 2;
  • Тернівському — 2.
Щоб залишити заявку на відлов собак, необхідно зателефонувати за номером +380 68 855 6030 або залишити заявку через сервіс Спілкуйся-КР або зателефонувати у контакт центр за номером 1520. Центр поводження з тваринами працює з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 16:00. Якщо на ваші телефонні дзвінки не відповідають, це може бути пов'язано із зайнятістю працівників, а якщо виклик і зовсім не йде — пам'ятайте, що Центр знаходить у частині Довгинцівського району, де є перебої із мобільним зв'язком.

В офіційних відповідях на скарги на невиконання заявок працівники центру та чиновники стверджують, що вони реагують на всі виклики, проте часто не знаходять собак на вказаних городянами місцях. У них немає навіть телефону чи планшету, на який мешканки та мешканці могли б скидати фотографії, щоб робота була більш ефективною.

Також те, що вони не знаходять усіх тварин може бути пов'язано з коротким робочим днем працівників та невеликою кількістю бригад, які займаються безпосередньо відловом.

Подовжити робочий день або збільшити кількість бригад Центр не може — чиновники стверджують, що у час повномасштабної війни збільшувати видатки на це не можуть. Втім, зауважимо, що така проблема існувала і до повномасштабної війни.

Нагадаємо авдиторії, що у місті немає притулку, де б ці тварини утримувалися, їх відловлюють, стерилізують, прививають і відпускають туди ж, звідки забрали.

«Центр поводження з тваринами» існує з 2018 року, з того часу на вулицях міста відловили і стерилізували 8 916 собак та 1302 котів. Це офіційна інформація комунального підприємства, надана редакції у відповідь на інформаційний запит.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну