Заступник міністра оборони звільнився з посади через скандал з закупівлями

Заступник міністра оборони звільнився з посади через скандал з закупівлями

Фото: Міноборони

Сьогодні, 24 січня, міністр оборони підтримав прохання В’ячеслава Шаповалова щодо його звільнення з посади заступника.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Міністр оборони України сьогодні підтримав прохання В’ячеслава Шаповалова щодо його звільнення з посади заступника міністра оборони України та звернувся з відповідним поданням до Кабінету міністрів України.

В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення Збройних Сил України внаслідок кампанії звинувачень, пов’язаних з закупкою послуг харчування.

“Не зважаючи на те, що озвучені звинувачення є необґрунтованими та безпідставними, заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є достойним вчинком в традиціях європейської та демократичної політики, демонстрація того, що інтереси оборони є вищими, ніж будь-які кабінети чи крісла”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилась інформація, що ціни на закупівлю продовольства та надання послуг із харчування для військових у контракті Міноборони перевищують роздрібні у два-три рази.

У Міноборони ці дані одразу ж спростували.

Вячеслав Володимирович Шаповалов народився 20 червня 1969 року у місті Харків.

Закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації у 1993 році за спеціальністю “організація перевезень та управління, інженер з організації та управління”.

З лютого .2021 року призначений на посаду заступника Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

17 листопада 2021-го року Вячеслав Шаповалов призначений Кабінетом Міністрів України заступником Міністра оборони України.


Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну