Росія готується до наступу — Рада національної безпеки і оборони України

Росія готується до наступу — Рада національної безпеки і оборони України

Фото: Перший Криворізький

Російська Федерація готується до нового наступу, першою ознакою якого є реалізація активних інформаційних заходів, спрямованих на залякування громадян.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов написав у колонці "путінська стратегія – 2023" для видання "Українська правда".

На переконання Данілова, керівництво Росії не відмовилося від максималістських цілей – знищити Україну.

"Москва бажає під корінь знищувати саму Україну як історичне явище – мову, історію, культуру, носіїв української ідентичності. Тотальний і абсолютний геноцид. Тотальна війна на знищення. кремль знає: в іншому випадку зникне сама Росія як недобитий пережиток тиранії минулого, країна зла і насильства. Для досягнення своєї мети Путін хоче завдати Україні військової поразки, стратегічної за характером і наслідками", — зазначив Данілов.

За його словами, "новоспечені Жукови в особі Герасимова" концентрують ресурси, підтягують резерви, відновлюють боєздатність і шукають найвразливіші ділянки українського фронту. Данілов зазначив, що завдання максимум для російських військових – здійснення прориву на оперативних напрямках: південь, завершення окупації Донецької і Луганської областей, Київ, який залишається головною мрією "путінських фантазій", а також переривання ланцюжків постачання зброї.

"Росія готується до наступу, першою ознакою якого, згідно зі сталою тактикою, є реалізація активних інформаційних заходів. Перед тим, як починають стріляти танки, в хід ідуть отруйні інформаційні гази, які складаються з брехні, маніпуляцій, фейків і дезінформації, активізації агентів інформаційного фронту", — підкреслив секретар РНБО.

Данілов попередив: якщо хтось почне розповідати про незліченну кількість супернавчених та до зубів озброєних мобілізованих, надсучасну російську військову техніку, останнє покоління ракет, які зметуть центри ухвалення рішень, новітні розробки, армію безпілотників та про те, що "Путін починає воювати по-справжньому", тому в української армії немає жодних шансів, – це працює ворог через різні анонімні канали та своїх агентів впливу.

"Ворог, який хоче зламати волю, посіяти зневіру у ЗСУ і наші сили. Нас хочуть залякати, тому що перемогти на полі бою вони не в змозі. Ми маємо з вами це пам'ятати", — зауважив секретар Ради національної безпеки і оборони.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну