З небезпечних регіонів України курсують евакуаційні потяги, зокрема – через Кривий Ріг

З небезпечних регіонів України курсують евакуаційні потяги, зокрема – через Кривий Ріг

Фото: Перший Криворізький

З довготривалих оборонних точок продовжують курсувати евакуаційні потяги, якими можна дістатися до центральних і західних областей України.


Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

????Для того, щоб евакуюватися потягом, необхідно попередньо звернутись на гарячі лінії місцевих органів влади та зареєструватися.

Слід обов’язково повідомити, до якої станції ви прямуєте.

Щоденно курсує потяг № 119/120 Запоріжжя – Кривий Ріг – Львів. Відправлення зі станції Запоріжжя о 09:45, у Дніпро прибуває о 12:07, у Кривий Ріг – о 15:29, до кінцевої станції Львів – об 11:44.

????З 21 січня й надалі по непарних датах курсуватиме потяг № 110/109 Херсон – Львів. З Херсона він відправлятиметься о 14:27 і слідуватиме через станції Миколаїв, Шевченко, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль. Прибуття до Львова – наступного дня о 10:18.

????Жителі Донеччини можуть евакуюватися щоденним потягом № 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів, який відправляється з початкової станції о 14:15 і прибуває до Львова наступного дня о 12:44. Потяг слідує через станції Дніпро, Шевченко, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль.

????Після прибуття на місце призначення прямо на вокзалі Укрпошта виплатить внутрішньо переміщеним особам кеш-допомогу від держави у розмірі 2 тисяч гривень для дорослих і 3 тисячі гривень для дітей та людей з інвалідністю.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну