СБУ викрила дніпропетровське агропідприємство, яке фінансувало окупаційну владу Херсона

СБУ викрила дніпропетровське агропідприємство, яке фінансувало окупаційну владу Херсона

Фото: Служба безпеки України

Служба безпеки України викрила одне з підприємств агропромислового комплексу Дніпропетровського регіону, яке здійснювало фінансування окупаційної влади Херсону.

Про це повідомила пресслужба Управління СБУ у Дніпропетровські області.

Після окупації регіону росіянами керівництво підприємства через підконтрольну структуру вступило в злочинну змову з окупаційною владою задля співробітництва.

Підконтрольна компанія виробляла продовольчі товари та реалізувала їх на захоплених територіях Херсонської області та АР Крим.

Обсяг виробництва складав кілька десятків тон на місяць.

Гроші від реалізованої продукції злочинці передавали на забезпечення харчування особового складу окупантів, а за допомогою власної будівельної техніки допомагали ворогу створювати фортифікаційні споруди.

Під час обшуків правоохоронцями вилучено фінансово-господарську документацію та комп’ютерну техніку, яка попередньо використовувалась у протиправній діяльності.

Розпочато кримінальне провадження слідчими СБУ за ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) Кримінального кодексу України,

Наразі триває розслідування.

Встановлюють решту людей, причетнихі до співпраці з окупаційної владою та фінансування збройної агресії проти України.

Заходи з викриття зловмисників проводили співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну