У Кривому Розі допомагають ліквідувати наслідки удару російської ракети

У Кривому Розі допомагають ліквідувати наслідки удару російської ракети

Фото: Перший Криворізький

Триває робота та надання допомоги криворіжцям на місці удару ворожої ракети по приватному сектору. Задіяні всі необхідні комунальні служби.

Про це повідомляє Управління преси та інформації Криворізької міськради.

На сьогодні всі житлові будинки підключені до газу та водопостачання. Також на 100% відновлено електропостачання, у тому числі вуличне.

Прийнято 84 заяві від людей, чиї будинки та квартири постраждали від удару, на матеріальну допомогу з міського бюджету.

Вона призначатиметься на підставі актів обстеження, сума залежатиме від завданих збитків у кожному конкретному випадку.

З резервного фонду Кривого Рогу родини, чиї будинки постраждали, отримують допомогу будматеріалами. Вже надано 400 листів шиферу, майже 2000 квадратних метрів плівки, більше ніж 250 квадратних метрів скла.

Організовані бригади по різанню скла, тобто воно видається людям одразу за потрібними їм розмірами. Комунальними службами організовано вивезення уламків та прибирання території.

"Мобільний офіс" Центру "Віза" допомагав оформляти людям заявки через «Дію» на державну допомогу. Усього допомогли оформити заявки 50 сім'ям криворіжців. Офіс продовжить свою роботу і завтра з 9:00 до 15:00. Він працюватиме за адресою Гімназія-ліцей №129, вул. Гімназична (колишня Пензенська), 39.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну