СБУ отримала чергове підтвердження воєнних злочинів росіян

СБУ отримала чергове підтвердження воєнних злочинів росіян

Фото: Перший Криворізький ілюстрація

Служба безпеки України отримала підтвердження воєнних злочинів Російської Федерації: при відступі з Лиману росіяни вбивали цивільних і ґвалтували жінок.

Про це йдеться на сайті СБУ.

Служба безпеки України перехопила одну з телефонних розмов окупантів, яка стане ще одним доказом у Гаазі для тих загарбників, кому таки вдасться вижити на цій війні.

«Мы когда Лиман сдавали, там всех повырезали, хохлов еб*ных… Насиловали, резали их там, расстреливали. В Лимане, в Торском всех просто шли, расстреливали. Всех мужиков, кто помоложе, забирали к себе туда, а баб, вот этих молодых: всех *бли, резали их, расстреливали», – зізнається у воєнних злочинах окупант.

Його слова задокументовані, і слідчі СБУ працюють над тим, аби рашисти отримали максимальне покарання за кожен свій злочин.

Загалом за фактами порушення законів і звичаїв війни з боку армії РФ Служба безпеки відкрила понад 21 тисячу кримінальних проваджень.

Зокрема, за матеріалами СБУ у міжнародний розшук оголошено росіянку, яка навесні «благословляла» свого чоловіка ґвалтувати українок.

Якщо ви прочитали цю статтю, то просимо оцінити її, щоб у майбутньому матеріали сайту «Перший Криворізький» були кориснішими

Посилання скопійовано в буфер обміну