Із задимленої квартири у Нікопольському районі врятували двох осіб (ВИПРАВЛЕНО)
![Із задимленої квартири у Нікопольському районі врятували двох осіб (ВИПРАВЛЕНО) Із задимленої квартири у Нікопольському районі врятували двох осіб (ВИПРАВЛЕНО)](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/cf412436/573912_a0114f9ff80a3d42ba53bffc3797e0fc1a06a397cf5adcf25983bc37a1791cfe1673172394.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС Дніпропетровської області у Фейсбук.
Потрапивши до оселі, вогнеборці виявили двох людей. Рятувальники вивели чоловіка 1979 року народження та жінку 1976 року народження з задимленої квартири.
Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас