Спрощено порядок ввезення на митну територію України дронів, касок і бронежилетів

Головне фото новини
Фото: АрміяInform
1kr.ua
На час дії воєнного стану пропуск через митний кордон України гуманітарної допомоги — засобів індивідуального захисту, товарів для їх виробництва, безпілотників і їхніх частин — здійснюється за місцем перетину митного кордону.

Відповідні зміни до Постанови № 174 «Деякі питання пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стану» ініційовані Міністерством економіки спільно з Міністерством оборони і Збройними Силами України та були підтримані Урядом.

Зокрема, документом визначено, що перевізник заповнює та подає в паперовій або електронній формі декларацію на відповідний товар. У переліку такої гуманітарної допомоги — безпілотні літальні апарати, їх частини цивільного призначення та подвійного використання від донорів.

Також каски і бронежилети, виготовлені відповідно до технічних умов, військових стандартів, стандартів НАТО, нитки і тканини (матеріали) для виготовлення бронежилетів.

Крім того, у новій редакції Постанови скасовуються заходи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності та необхідність оформлення гарантійних листів.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
34 хв

Все гаразд

02 : 10

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com