В Україні скасували підвищення тарифів на воду

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала постанову про підвищення тарифів на водопостачання, яку ухвалила раніше.

Про це заявив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський під час засідання 30 грудня.

«Під час оформлення рішення з’ясувалося, що у зв’язку з великою кількістю зауважень та пропозицій до проєкту тривалого обговорення, початку повітряної тривоги, – рішення, які було запропоновано для голосування, члени комісії зрозуміли по-різному та, відповідно, голосували за різні проєкт",
– пояснив голова.

Він також зазначив, що запропоноване рішення суттєво відрізняється від проєкту, який був оприлюднений на сайті, тому при їх оформленні виникли непорозуміння щодо розмірів та структури цих тарифів.

Проєкти рішень про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Комісія відправила на доопрацювання.

Если вы прочли эту новость, то предлагаем пройти небольшой опрос, результаты которого помогут редакции и сайту «Первый Криворожский» стать лучше для васЯкщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
31 хв

Все гаразд

10 : 03

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com