У 2022 році спортсмени Дніпропетровщини вибороли понад 350 медалей на міжнародних змаганнях
![У 2022 році спортсмени Дніпропетровщини вибороли понад 350 медалей на міжнародних змаганнях У 2022 році спортсмени Дніпропетровщини вибороли понад 350 медалей на міжнародних змаганнях](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/cf412436/573661_9471fc53df8692994bce482566d7e6e4451207d446842da618eef47569fd7b931672672705.jpg)
Фото: depositphotos
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
«Спортсмени області увесь 2022 рік підкорювали змагання найвищого рівня. Результат їхньої праці – більш ніж 350 медалей», – сказав директор департаменту молоді та спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.
Найбільше нагород у 2022 році «зібрала» легкоатлетка Ярослава Магучіх. Навесні вона перемогла на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту в приміщенні. Трохи пізніше на чемпіонаті світу у США виборола срібло. Влітку у Мюнхені стала чемпіонкою Європи. А ще перемогла у сезоні «Діамантової ліги».
Додала нагород до скарбнички області і борчиня Ілона Прокопевнюк. На її рахунку срібні медалі чемпіонатів Європи та світу з вільної боротьби.
А ще «золотом» чемпіонату Європи з воднолижного спорту за свій стрибок з трампліну відзначився Данило Фільченко. До цього він став переможцем на Всесвітніх іграх у американському Бірмінгемі.
Крім того, 37 спортсменів Дніпропетровщини визначені кандидатами від України на участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року.
Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.