На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який зґвалтував 8-річну дівчинку

На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який зґвалтував 8-річну дівчинку

Фото: Перший Криворізький

На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який зґвалтував 8-річну дівчинку.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, 27 вересня 2022 року мешканець Кам’янського помітив у дворі багатоповерхового будинку двох малолітніх дітей, які поверталися додому. Він зайшов з ними до під’їзду, після чого представився лікарем та потрапив разом з дітьми до їхньої квартири.

Переконавшись, що в квартирі немає дорослих, попросив 7-річного хлопчика почекати в іншій кімнаті, а сам зґвалтував 8-річну дівчинку.

За процесуального керівництва Кам’янської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 36-річного чоловіка за фактом зґвалтування малолітньої дитини та незаконного придбання, зберігання вибухової речовини та боєприпасів без передбаченого законом дозволу (ч. 6 ст. 152, ч. 1 ст. 263 КК України).

Зараз обвинувачений під вартою, йому загрожує 15 років або довічне позбавлення волі.

Раніше чоловік вже був неодноразово засуджений за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх.
Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.Посилання скопійовано в буфер обміну