Деяких українців можуть змусити повернути субсидію: кого стосується

Деяких українців можуть змусити повернути субсидію: кого стосується

Фото: Перший Криворізький

Деяких українців можуть змусити повернути субсидію.

Про це йдеться у постанові Уряду №848.

Субсидію можуть забрати, якщо ви:

  • приховали свої справжні доходи та продовжували отримувати допомогу від держави;
  • не оплачували в повному обсязі комунальні послуги понад 3 місяці;
  • маєте борг за комунальні послуги, який складає понад 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це 340 тисяч гривень.
Крім того, існує кілька причин, коли українцям можуть відмовити в оформленні субсидії. Найбільш розповсюджена причина для скасування пільги в Україні – це зміна місця проживання.

Раніше у разі виїзду за кордон члена родини субсидія скасовувалися автоматично для всіх членів домогосподарства. Але тепер фінансова підтримка зберігається для осіб, які проживають в оселі, з вирахуванням частки тієї людини, яка перебуває в іншій країні.

Документальне підтвердження покупки товарів чи послуг на суму понад 50 000 гривень також стане підставою для скасування виплат.

Коли є порушення, однак ви відмовляєтеся повертати гроші, то орган, що призначив виплату, може звернутися до суду з позовом щодо примусового стягнення коштів.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас


Посилання скопійовано в буфер обміну