Деяких українців можуть змусити повернути субсидію: кого стосується

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Деяких українців можуть змусити повернути субсидію.

Про це йдеться у постанові Уряду №848.

Субсидію можуть забрати, якщо ви:

  • приховали свої справжні доходи та продовжували отримувати допомогу від держави;
  • не оплачували в повному обсязі комунальні послуги понад 3 місяці;
  • маєте борг за комунальні послуги, який складає понад 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це 340 тисяч гривень.
Крім того, існує кілька причин, коли українцям можуть відмовити в оформленні субсидії. Найбільш розповсюджена причина для скасування пільги в Україні – це зміна місця проживання.

Раніше у разі виїзду за кордон члена родини субсидія скасовувалися автоматично для всіх членів домогосподарства. Але тепер фінансова підтримка зберігається для осіб, які проживають в оселі, з вирахуванням частки тієї людини, яка перебуває в іншій країні.

Документальне підтвердження покупки товарів чи послуг на суму понад 50 000 гривень також стане підставою для скасування виплат.

Коли є порушення, однак ви відмовляєтеся повертати гроші, то орган, що призначив виплату, може звернутися до суду з позовом щодо примусового стягнення коштів.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для васЯкщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
31 хв

Все гаразд

06 : 02

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com