Чому деякі домівки у Кривому Розі постійно зі світлом, а в інших його вимикають, – ДТЕК

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Наразі у Кривому Розі та Дніпропетровській області залишається актуальне відключення світала. У ДТЕК Дніпровської електромережі говорять, що відключення відбуваються за принципом справедливості та рівності.

Сьогодні багато криворіжців питають: як так відбувається, що в одних будинках світло є постійно, а в інших його вимикають?

Під час брифінгу спеціалісти ДТЕК Дніпровської електромережі пояснили, що вірогідно один будинок на вулиці розташовано на звичайній лінії. А сусідній – належати до лінії, яка живить об’єкт критичної інфраструктури. Оскільки під час стабілізаційних відключень такі об’єкти не вимикаються – тому і в сусідньому будинку світло не зникає.

Зазначимо, що об'єктів критичної інфраструктури відносять лікарні, комунальні котельні та насосні. А список таких об’єктів затверджений на рівні обласної влади та військово-цивільної адміністрацї.

Ситуація зі світлом після 10 масованої атаки: що змінилосьЯкщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
43 хв

Все гаразд

47 : 36

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com