18 собак забрали комунальники з вулиць Кривого Рогу
![18 собак забрали комунальники з вулиць Кривого Рогу 18 собак забрали комунальники з вулиць Кривого Рогу](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/573466_2c2bc36725c90bc3d65089948bbc3aa07deb6536e53c0fe0c0e41d045a822e8d1672317348.jpg)
Фото: КП «Центр поводження з тваринами»
Про це повідомляють комунальники на офіційній сторінці підприємства у соціальних мережах.
Собак виловлювали у трьох районах міста: Тернівський, Металургійний та Інгулецький. Найбільше тварин відловити у Тернівському районі біля магазину «Метеор». З Металургійного району забрали лише дві собаки, які не мали ідентифікації.
Зазначимо, що співробітники комунального підприємства закликають не лише повідомляти про тварин без ідентифікації на вулицях міста, а і запрошують до центру, щоб обрати собі вірного друга. У «Центрі поводження з тваринами» можна знайти й породистого собаку.
Центр працює з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 16:00. Телефон диспетчера +380 68 855 6030. Фото та відео з тваринами можна переглянути тут.
Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.