За рік криворіжці 686 разів хибно викликали рятувальників
![За рік криворіжці 686 разів хибно викликали рятувальників За рік криворіжці 686 разів хибно викликали рятувальників](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/573419_5508965a20dedceb09bdc3b12b3f3b996dfed1763b26ef43db3fd779f868d1b51672250116.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомила речниця управління ДСНС в Кривому Розі Світлана Чередниченко.
За цей рік криворізькі рятувальники загалом виїхали 3 683 рази, з них 2 037 разів на пожежі. У житловому секторі зафіксовано 470 пожеж, в нежитловому секторі – 172, транспорт — 63 пожежі, полях та лісосмугах – 801, сміття – 477.
Читайте також: Криворізькі рятувальники нагородили чоловіка, який витягнув дівчинку з-під льоду
Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.