Понад 3,5 тисяч аграріїв Дніпропетровщини взяли кредити за державною програмою

Понад 3,5 тисяч аграріїв Дніпропетровщини взяли кредити за державною програмою

Фото: Перший Криворізький

У 2022 році понад 3,5 тисяч аграріїв Дніпропетровщини взяли кредити за державною програмою «5-7-9%». Загалом на 6,5 мільярдів гривень. Регіон у п’ятірці лідерів за кількістю отриманих позик.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Аграрії області мужньо витримали боротьбу за врожай 2022 року. Допомогли в цьому пільгові кредити за державною програмою. Цьогоріч нею скористалися більш ніж 3,5 тисяч сільгоспвиробників регіону», – зазначив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Олексій Псарьов.

Він додав, що кредитування аграріїв не припиняється. Адже нині вони готуються до весняно-польових робіт 2023 року. Запасаються пальним, добривами, насінням, запчастинами на техніку, засобами захисту рослин. На все це потрібні кошти.

Кредит за програмою «5-7-9%» можна взяти на строк до 5 років. Максимальна сума для агробізнесу – 90 мільйонів гривень.

Усі деталі щодо агрокредитування можна дізнатись у відділеннях Ощадбанку.

Окрім цього, сільгоспвиробники можуть скористатися урядовою програмою «єРобота». Серед її напрямків – гранти на створення або розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства, тепличного господарства, переробного підприємства.

Програма передбачає співфінансування. Клієнт робить власний внесок від 30 до 50%. Решту надає держава у якості гранту.

Аби стати учасником цієї програми, потрібно подати заяву разом із бізнес-планом на порталі Дія.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького»


Посилання скопійовано в буфер обміну