Петиція за перейменуваня гімназії на честь криворіжця Івана Покідька набрала 1000 голосів

Петиція за перейменуваня гімназії на честь криворіжця Івана Покідька набрала 1000 голосів

Фото: Перший Криворізький

Петиція за перейменування гімназії №122 у Кривому Розі на честь її випускника Івана Покідька, який загинув за Україну і нагороджений орденом "За мужність”, набрала необхідну 1000 голосів.

Петиція розміщена на офіційному сайті Криворізької міськради.

“Мій кращий друг Іван Покідько навчався у цій школі, — сказала студентка Єлизавета Канєвська, авторка петиції щодо названня гімназії іменем Івана Покідька. — Ще у школі він демонстрував активну громадянську позицію, був членом шкільних органів самоврядування. Його тато був учасником Антитерористичної операції. Іван Покідько навчався в Українській Академії Лідерства. В Академії він створив проєкт "Озброєні", де готував лекції для військовослужбовців. Під час повномасштабного вторгнення ніс службу у 3 окремому полку імені Святослава Хороброго. Українські захисники віддали найцінніше у цій війні — своє життя. І наш обов'язок — їх вшанувати".
Іван Покідько загинув 9 березня 2022 року, захищаючи Україну від російських окупантів. Президент України Володимир Зеленський 2 червня 2022 року нагородив Івана Покідька орденом «За мужність» III ступеня посмертно. Йому було 19 років.

Депутати мають розглянути петицію на найближчій сесії.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну