День зимового сонцестояння 2022: як правильно його провести

День зимового сонцестояння 2022: як правильно його провести

Фото: Перший Криворізький

День зимового сонцестояння – найкоротший день на рік. Він зазвичай випадає на 21 чи 22 грудня, залежно від кількості днів на рік. 2022 року зимове сонцестояння розпочнеться о 23:47 21 грудня.

Це явище пов'язане з нахилом північної півкулі у бік, протилежний Сонцю. У цей момент вона візуально досягне найнижчої точки на небі. Це астрономічне явище триває близько трьох діб і на той час висота Сонця на небосхилі майже не рухається.

Тривалість дня — мінімальна і становить лише 8 годин, а ось ніч — найдовша. Після дня зимового сонцестояння тривалість світлового дня почне поступово збільшуватись. У Північній півкулі розпочнеться астрономічна зима, а у Південній – астрономічне літо.

Раніше день зимового сонцестояння був великим святом — люди відзначали зміну пори року та кінець довгих зимових ночей.

Як провести день зимового сонцестояння

У давні часи цей день вважався магічним і містичним. Цього дня можна завершувати важливі справи та залишати все, що віджило у минулому, а також – розпочинати нові справи.

Для залучення удачі та сприятливої енергетики, потрібно прибрати в будинку та викинути весь мотлох. Простір потрібно очищати з думками, що ви звільняєте місце для чогось нового та доброго.

У такий день можна складати списки бажань, малювати карту бажань, будувати плани та ставити цілі. Можна почати писати книгу, малювати картину, зробити перестановку, посадити рослину чи розпочати ремонт.

Що не можна робити у такий день

Постарайтеся не допускати негативних думок і песимістичних настроїв. Не варто з'ясовувати стосунки з близькими та незнайомими, конфліктувати, поганословити чи обманювати.

Не залишайтеся на самоті — проведіть цей день із найближчими людьми, з друзями.

Не варто цього дня зловживати алкоголем, шкідливою чи жирною їжею.

Будьте щедрі – допоможіть тому, кому зараз важче, віддайте борги, проявіть щедрість до інших людей. Це дозволить залучити достаток та удачу у ваше життя. Не беріть у борг і не давайте в борг.

Як досягти виконання бажань

Посадіть в горщик рослину або насіння, а потім доглядайте його. Наділіть рослину чимось, про що ви давно мрієте. Це допоможе вашому бажанню виконатись, поки росте квітка.

Помиріться з тими, з ким давно у сварці, завітайте до родичів, у яких ви давно не були — це залишає негативне минуле позаду і дозволить рухатися вперед.

Найзаповітніші бажання загадуйте о 21:12 або о 22:12, а також о 22:22 та о 21:21.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Редактор: Тетяна Корник

Посилання скопійовано в буфер обміну