Нацбанк ввів у обіг нову пам’ятну монету

Головне фото новини
Фото: Національний банк України
1kr.ua
Національний банк України вводить в обіг пам’ятну монету "Архістратиг Михаїл".

Про це повідомила прес-служба регулятора.

"Пам'ятна монета присвячена архангелу, який є одним із найшанованіших біблійних персонажів та іменується як архістратиг-головнокомадуючий. Архангел Михаїл – незмінний борець із силами зла, захисник віри, покровитель воїнів, які борються за праведне діло та захищають добро. Сьогодні його образ присутній в атрибутиці українських десантників і знову уособлює боротьбу із силами зла",
— йдеться у повідомленні.

Срібна монета номіналом 10 гривень випущена тиражем 5000 штук.

На аверсі монети розміщено малий Державний Герб України, під яким напис — Україна, стилізований лавровий вінок, унизу номінал — 10 та графічний символ гривні; у центрі у восьмикутному картуші на дзеркальному тлі зображено логотип, під яким написи: Національний/Банк України/2022.

На реверсі монети на дзеркальному тлі зображено Архістратига Михаїла (елемент оздоблення – локальна позолота); по колу розміщено напис: "…за нас і душі праведних, і сила Архістратига Михаїла".

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 8 хв

Є загроза

19 : 39

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com