В Україні запустили бот-помічник для пошуку «Пунктів Незламності»

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Щоб кожна людина могла швидко та зручно знайти «Пункти Незламності» поблизу свого місця перебування, розроблено спеціальний бот-помічник.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Для того, щоб люди могли отримати зв’язок, підзарядити гаджети, зігрітися, ми запустили мережу Пунктів Незламності. А щоб було швидше та зручніше їх знайти розробили та запустили спеціальний бот-помічник",
— пояснив він.

У чат-боті можна отримати інформацію про:

  • адресу розташування Пунктів;
  • умови роботи;
  • послуги, які там можна отримати.
Водночас тут не міститься інформація про населені пункти, які розташовані поруч з лінією бойових дій (Донецька, Запорізька, Харківська та Херсонська області). Ці дані не розголошуються з міркувань безпеки.

Інформацію про роботу «Пунктів Незламності» у цих регіонах можна дізнатися в місцевих органах влади. Інформація у боті щоденно оновлюється.

На сьогодні по всій території країни відкрилося понад 4 тисячі «Пунктів Незламності», де люди можуть зігрітися, зарядити гаджети, отримати зв’язок з рідними та близькими.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
31 хв

Все гаразд

10 : 22

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com