На Дніпропетровщині прокуратура припинила діяльність групи, яка продавала підроблені товари

На Дніпропетровщині прокуратура припинила діяльність групи, яка продавала підроблені товари

Фото: Перший Криворізький

На Дніпропетровщині припинено діяльність організованої групи, яка підробляла та збувала фальсифіковане насіння сільськогосподарських культур

Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної прокуратури.

Двоє мешканців Дніпропетровщини організували злочинну групу, яка займалась підробкою насіннєвої сільськогосподарської продукції. До «бізнесу» залучили ще трьох своїх знайомих, які діяли згідно з розподіленими ролями. Підозрювані закуповували звичайне насіння, фарбували, фасували в орендованому складському приміщенні та продавали через мережу Інтернет під виглядом торговельних марок загальновідомих світових брендів. Реалізація фальсифікованого товару фермерським господарствам та приватним підприємцям здійснювалась при особистих зустрічах та поштовими замовленнями дрібними та оптовими партіями по території України.

За результатами проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання зловмисників, офісних та складських приміщень вилучено понад 1 тисячу мішків підробленого насіння – вартістю 4 мільйони гривень, грошові кошти у сумі 1 млн грн, банківські картки, телефони, «чорнову» документацію та типографське спецобладнання, яке використовувалось у протиправній діяльності.

Наразі вирішується питання щодо обрання організаторам та учасникам групи запобіжних заходів – тримання під вартою.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну