Що подарувати дитині на День святого Миколая

Що подарувати дитині на День святого Миколая

Фото: Час-Дій

День святого Миколай - одне з найочікуваніших дитячих свят. Кожній дитині відомо, що якщо він поводився добре, слухався дорослих і допомагав їм у справах, то Микола обов'язково сховає для нього під подушку який-небудь симпатичний презент. А неслухняні діти можуть не дочекатися іграшки або шоколадки, а знайти у себе на ліжку невеликий прутик. Однак, якщо вони обіцяють вести себе добре і виправити свою поведінку, то Микола може вручити і для них смачні пряники.

Вибір подарунка дитині на день святого Миколая завжди був не простою темою для батьків. Саме тому редакція 1kr.ua підготувала підбірку ідей подарунків, які точно здивують малечу.

Дізнатися, щоб ваш малюк хотів би отримати від Миколая, можна дуже легко. Батькам треба написати від імені святого невелику поштову листівку або лист. У посланні слід похвалити дитину за хорошу поведінку, слухняність і інші успіхи, а також запитати, який подарунок він хотів би отримати на свято. Так батьки реально полегшують собі завдання вибору подарунків. Якщо ж з листа не склалося то дорослим доведеться вибирати з величезного асортименту дитячих подарунків.

Подарунки на Миколая дівчинці:

  • Ляльки. Цей подарунок на Миколая дівчинці – перше, що може прийти в голову, коли потрібно порадувати маленьку принцесу.
  • Настільні ігри. Ці ігри люблять і діти, і дорослі. Є велика кількість таких ігор, які розраховані саме на дівчат. Ви можете вибрати просту гру, в яку дитина буде грати з подружками, або ж більш складну гру для спільного проведення часу з сім'єю. Якщо ви не знаєте що подарувати дівчинці на Миколая, зверніть увагу на пізнавальні та розвиваючі настільні ігри, які розраховані на розвиток логічного мислення, реакції та спритності.
  • Ігрові набори. Це може бути ляльковий будинок з іграшкової технікою, наборами продуктів, посуду та меблів. Також популярністю у дівчаток користуються набори лікаря, кухаря, кондитера, касира і т.д. Придбання такого набору не тільки викличе захват, але і допоможе дитині розвивати соціальні навички, а також, може стати першим кроком до вибору професії.
  • Набори для творчості. Тут просто величезна кількість варіантів від створення аплікацій та рукоділля до миловаріння, ліплення та мозаїки. Багато наборів для творчості призначені саме для дівчаток, а також вони є для різних вікових груп.
  • Пупси. Більшість дівчаток вже з ранніх років люблять грати в "дочки-матері". Якщо ваша дівчинка, одна з них – подаруйте їй красивого пупсика або ж набір пупсів. Такі набори включають змінний одяг та різні аксесуари для годування, купання тощо.

Подарунки на Миколая хлопчикові:

  • Конструктор. Практично всі хлопці люблять конструктори. Головне правило – купуйте конструктор за віком, щоб малюк не засумував, коли виявиться, що заняття занадто просте чи занадто складне.
  • Залізна дорога. Здається навіть очі дорослого чоловіка загоряться при вигляді такого подарунка. А малюк тим більше буде в захваті від поїздів, багаторівневих залізниць та різних інтерактивних ефектів
  • Автомобільні треки. Якщо ваш малюк любить грати машинками, подарувати трек – відмінна ідея. Сучасні автомобільні треки – яскраві, ефектні та різноманітні.
  • Іграшкова зброя. І це не обов'язково повинен бути класичний пістолет чи автомат – різні бластери, водяні пістолети, помпи та інше. Вибирайте безпечні іграшки з м'якими кулями.

Це лише декілька можливих варіантів, які точно сподобаються дитині. Але хто краще знає малюка, ніж його батьки? Вибираючи подарунок на Миколая дитині, подумайте що саме принесе їй задоволення. Найкраще зробити подарунок таємно та нехай малюк думає, що його дійсно приніс святий Миколай. Якщо ж іграшка не поміщається під подушку, ви можете покласти туди найважливішу та найбажанішу її частина, а решту заховати під ліжком чи ще десь в доступному місці.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну