Окупанти завозять «Гради» на Запорізьку АЕС та готують чергові провокації
![Окупанти завозять «Гради» на Запорізьку АЕС та готують чергові провокації Окупанти завозять «Гради» на Запорізьку АЕС та готують чергові провокації](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571890_492656e68c6a6d34ab62852a0139b73d5bbd56518ac9101cfab36d1c56794abe1670523211.jpg)
Фото: Енергоатом
Про це повідомляє пресслужба НАЕК «Енергоатом».
«Зброю загарбники розмістили біля енергоблока №6, безпосередньо поруч із територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива, де раніше будували деякі «захисні споруди» в таємному режимі», — йдеться у повідомленні.
У Енергоатомі припускають, що найбільш вірогідна провокація — обстріли протилежного берегу Дніпра, зокрема міст Нікополь та Марганець, цими установками «Град» безпосередньо з ЗАЕС.
Також у підприємстві звернулися до МАГАТЕ й усієї світової атомної спільноти із закликом створити безпекову зону всередині та навколо станції за її повної демілітаризації й деокупації.
Редактор: Тетяна Корник