В енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії, — Укренерго

В енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії, — Укренерго

Фото: Перший Криворізький

В енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії. Найскладніша ситуація спостерігається на сході, в Київській та Одеській областях триває цілодобова робота з відновлення мережі.

Про це повідомляє національна енергетична компанія "Укренерго".

"Станом на 11:00 8 грудня через пошкодження під час ракетних ударів електростанцій та високовольтної мережі, в системі зберігається значний дефіцит електроенергії", — йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що від ранку в кількох областях перевищені ліміти споживання, у зв’язку з чим застосовано режим аварійних відключень. Окрім того, ситуацію ускладнюють й погодні умови.

"У багатьох регіонах на заході країни мороз, дощ зі снігом та сильні пориви вітру спричиняють обледеніння проводів та їх пошкодження", — розповіли в "Укренерго".

При цьому найскладніша ситуація нині зберігається у східному регіоні.

"Увечері ворог знову піддав масованому артилерійському обстрілу кілька районів. Там, де дозволяє ситуація, проводиться обстеження стану електромереж. Після отримання допуску від військових будуть розпочаті ремонтні роботи", — зазначається в дописі.

Також цілодобово тривають аварійно-відновлювальні роботи в Київській та Одеській областях. В Одесі триває процес заживлення побутових споживачів за резервними схемами.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник

Посилання скопійовано в буфер обміну