Ще десять шкільних автобусів отримали громади Дніпропетровщини
![Ще десять шкільних автобусів отримали громади Дніпропетровщини Ще десять шкільних автобусів отримали громади Дніпропетровщини](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571802_b0e033a18cadfa5d21fb1a1e086ae31c0a28c6278f4a44f01061ce4d565064df1670419711.jpg)
Фото: Дніпропетровська ОВА
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.
«Школи регіону сьогодні працюють здебільшого в онлайн форматі. Та маємо надію, що у найближчому майбутньому діти зможуть їздити до своїх навчальних закладів. Шкільні автобуси допоможуть їм діставатися із комфортом. Ці 10 машин – вже третя партія. Очікуємо ще на 16», – зазначила заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ольга Горб.
Дніпропетровщина стала єдиним регіоном, де до поповнення автопарку шкільних автобусів долучилися й самі громади.
«Велика подяка громадам за те, що вони надали співфінансування. Завдяки цьому ми закупили на 11 машин більше, ніж планували, – 46. Жодна область такого не зробила. І в день місцевого самоврядування ми, як і планували, вручили автобуси нашим громадам», – сказав радник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олег Кужман.
У салоні 30 місць для сидіння. А ще аптечки, у яких все необхідне.
Шкільні автобуси сьогодні отримали громади Синельниківського, Криворізького та Дніпровського районів.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571801_b0e033a18cadfa5d21fb1a1e086ae31c553123_7b81de1ce088c27786e06b8778156b8f1670419734.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571800_b0e033a18cadfa5d21fb1a1e086ae31c553124_7b81de1ce088c27786e06b8778156b8f1670419734.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571799_b0e033a18cadfa5d21fb1a1e086ae31c553125_7b81de1ce088c27786e06b8778156b8f1670419734.jpg)
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"
Редактор: Тетяна Корник