Ще десять шкільних автобусів отримали громади Дніпропетровщини

Ще десять шкільних автобусів отримали громади Дніпропетровщини

Фото: Дніпропетровська ОВА

Ключі від десяти шкільних автобусів передали представникам громад Дніпропетровщини. Це вже третє за цей рік поповнення у автопарку навчальних закладів регіону. Придбані машини державним та місцевим коштом.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

«Школи регіону сьогодні працюють здебільшого в онлайн форматі. Та маємо надію, що у найближчому майбутньому діти зможуть їздити до своїх навчальних закладів. Шкільні автобуси допоможуть їм діставатися із комфортом. Ці 10 машин – вже третя партія. Очікуємо ще на 16», – зазначила заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ольга Горб.

Дніпропетровщина стала єдиним регіоном, де до поповнення автопарку шкільних автобусів долучилися й самі громади.

«Велика подяка громадам за те, що вони надали співфінансування. Завдяки цьому ми закупили на 11 машин більше, ніж планували, – 46. Жодна область такого не зробила. І в день місцевого самоврядування ми, як і планували, вручили автобуси нашим громадам», – сказав радник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олег Кужман.

У салоні 30 місць для сидіння. А ще аптечки, у яких все необхідне.

Шкільні автобуси сьогодні отримали громади Синельниківського, Криворізького та Дніпровського районів.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник

Посилання скопійовано в буфер обміну