Продукти харчування, генератор та дитяча кімната: як працюють пункти незламності в Апостолівській громаді
![Продукти харчування, генератор та дитяча кімната: як працюють пункти незламності в Апостолівській громаді Продукти харчування, генератор та дитяча кімната: як працюють пункти незламності в Апостолівській громаді](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571797_681c9f9575c131ce31648cb62be7b0504c244424dccb371406e49da2cc7e56911670414773.jpg)
Фото: Перший Криворізький
В Апостолівській громаді є три пункти незламності, один з них облаштували в місцевій амбулаторії.
Про це стало відомо редакції “Першого криворізького” під час відвідин одного з них.
“В Апостоловому та ще один в Кам’янці. Всі вони обладнані генераторами, щоб люди могли мати можливість зарядити павербанки та телефони”, — каже секретарка Апостолівської міської ради Леся Міхно.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571792_f951b76ec6ada74dde6a634333ef3441553116_638098a36f07fe359d2edfd57f2516c01670414380.jpg)
Даний пункт розташований на базі амбулаторії комунального закладу Центр первинної медико-санітарної допомоги. Він облаштований продуктами харчування, водою, засобами гігієни, є ліжка, є дитяча кімната з ліжками.
Пункт забезпечений генератором, у разі якщо буде відсутнє електропостачання.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571794_f951b76ec6ada74dde6a634333ef3441553117_638098a36f07fe359d2edfd57f2516c01670414380.jpg)
Другий пункт незламності в Апостоловому розташований в дитячому садочку «Струмочок». Про місця їх розташування інформація розміщена на офіційних сайтах та в соцмережах.
“Люди повідомленні. Також у нас є вказівники, тобто люди знають де знаходяться пункти незламності. Світла не буває по-різному - бувають планові відключення, про які нас попереджає ДТЕК, бувають відключення аварійні. Загалом, по 4-6 годин світла може не бути”, — говорить пані Леся.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571793_f951b76ec6ada74dde6a634333ef3441553112_4ea3af7e58d51ac0dddb7254dde364f81670414379.jpg)
Пункт незламності в амбулаторії може прийняти до 20 людей, а в садочку трохи більше. Секретар міськради розповіла, що якщо буде потреба, то в громаді будуть відкривати додаткові пункти.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571791_f951b76ec6ada74dde6a634333ef3441553113_4ea3af7e58d51ac0dddb7254dde364f81670414379.jpg)
Також планують закупити старлінки.
“Якщо чесно, ми вчора вже про це говорили і я дала задачу начальнику фінансового управління знайти кошти на це”, — каже секретарка міськради.Вірогідніше за все, його встановлять в міськраді.
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"