Криворіжці привітали захисників та захисниць з Днем Збройних сил України
![Криворіжці привітали захисників та захисниць з Днем Збройних сил України Криворіжці привітали захисників та захисниць з Днем Збройних сил України](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571661_f94ff91dd17bc19f9fbbd785c2a1857104e69ccb3a3f266f39a6dc1d041ec93e1670256383.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Криворіжці цінують ті зусилля, які докладають бійці та бійчині Збройних Сил України задля перемоги над ворогом, виказують їм свою любов і довіру та бажають захисникам і захисницям здоров’я, наснаги та швидше повернутись додому з війни, яку розпочала країна-терорист Російська Федерація.
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"
Відео: Даніїл Токмаков