У Криворізькому районі привітали волонтерів

Головне фото новини
Фото: Криворізька РВА
1kr.ua
Волонтерам Криворізького району вручили подяки.

Про це йдеться на сторінці Криворізької РДА.

Подяками голови Криворізької РДА – начальника РВА відзначили широке коло волонтерів та благодійників з Криворізького району: підприємці, як-то директор ПП «Світанок» з Апостолівської громади Фіррудин Гусейн-огли Джаббаров та директор ТОВ «ОЛІР» з Карпівської громади Павло Станков, волонтери, серед яких Тетяна Карамушко з Грушівської та Віталій Степанюк із Софіївської громад, вчителі, як Тетяна Потіп із Зеленодольської та Володимир Чупилко із Глеюватської громад, депутати, службовці, релігійні служителі. Всіх їх об’єднує одне – широка душа, повна доброти і чуйності, та праця на благо України, її людей, її захисників, її майбутнього.

Також від керівництва Збройних Сил України, які представив полковник Сергій Самчук, нагрудним Хрестом «Честь і слава» нагородили начальника Криворізької районної військової адміністрації Євгена Ситниченка.

Медаллю «Незламним героям російсько-української війни» нагородили радника начальника РВА Олександра Фастовця.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
32 хв

Все гаразд

24 : 28

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com