Відтепер витяг про місце проживання можна отримати через «Дію»: як це зробити

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Відтепер витяг про місце проживання можна отримати через "Дію".

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

"Витяг про місце проживання може знадобитися при отриманні багатьох державних послуг, влаштуванні дитини в садочок, відкритті рахунку в банку. Раніше для оформлення цього документа треба було звертатися до відповідних органів реєстрації. Відтепер же його можна отримати всього за кілька хвилин через застосунок "Дія", — йдеться у повідомленні.

Для цього необхідно:

  • зареєструватися й увійти у "Дію", оновити її до останньої версії. Для цього потрібно обрати "Меню" — "Оновити застосунок";
  • перейти у розділ "Послуги" й обрати пункт "Довідки та витяги";
  • у наведеному переліку знайти й обрати "Витяг про місце проживання", а потім — "Замовити витяг".

Якщо відомості знайдені в реєстрі, завантажити PDF-документ можна протягом 24 годин. Для перегляду він доступний у тому ж розділі, де й замовляється послуга ("Витяг про місце проживання"). Також прямо із застосунку його можна відправити на електронну пошту.

У міністерстві також нагадали, що з будь-яких питань ВПО можуть звертатися на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: +38 (066) 813-62-39 або +38 (096) 078-84-33 (для дзвінків з-за кордону та з ТОТ).Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
29 хв

Все гаразд

51 : 59

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com