Правоохоронці потурбувались про трьох малолітніх дітей з Криворізького району, які залишились без батьківського нагляду
![Правоохоронці потурбувались про трьох малолітніх дітей з Криворізького району, які залишились без батьківського нагляду Правоохоронці потурбувались про трьох малолітніх дітей з Криворізького району, які залишились без батьківського нагляду](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/571485_f17ad7f105b2eafe4835288a8ba0254d8a6e01789c54b76da0a95cf2c25be7ce1669979038.jpg)
Фото: Ювенальна превенція Кривого Рогу
Про це йдеться на сторінці Ювенальної превенції Кривого Рогу у соцмережі.
Ювенальні поліцейські разом з начальницею Служби у справах дітей відправились в одне з сіл Лозуватської громади. На місці з’ясували, що батьки на тривалий час поїхали за межі області й залишили трьох доньок, чотирьох, дев’яти та 14 років, на самоті.
Поліцейські та працівниця соціальної служби потурбувались про дітей – дівчат тимчасово влаштували у сім’ю знайомих. Наразі життю та здоров’ю сестер нічого не загрожує. Також правоохоронці мають встановити місцезнаходження батьків неповнолітніх дітей.
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"
Редактор: Тетяна Корник