90-ті роковини: в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору
![90-ті роковини: в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 90-ті роковини: в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/d65a1577/570963_44a0ee95960cca2624bd73969bd83778e454c0237cb471140c5a60cc47ad69c41669395209.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Український інститут національної пам'яті оголосив гасло цьогорічної кампанії: "Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо".
Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувається в умовах повномасштабної війни. Російський режим вкотре намагається занурити Україну у темряву, свічка пам’яті має особливий сенс.
О 16:00, долучіться до загальнонаціональної хвилини мовчання.
Єднайтесь, та згадуйте тих, хто став жертвою Голодомору. Так ми нагадаємо собі й цілому світу, що життя переможе смерть, а світ – темряву, а жертв російського терору – пам’ятають і шанують.