Цього року у коледжах та профтехах Дніпропетровщини майже 16 тисяч першокурсників

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
До навчання у професійно-технічних закладах, технікумах та коледжах регіону стало майже 16 тисяч першокурсників. Вони освоюють навички у найрізноманітніших професіях. Від гірничодобувної промисловості і швейного виробництва до поліграфії та медсестринства.

Які спеціальності стали найпопулярнішими серед вступників, розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Вступна кампанія до профтехів та коледжів тривала до листопада. Першокурсники, котрі були зараховані ще влітку, навчалися, а заклади доукомплектовували групи. Маємо в області майже 16 тисяч першокурсників», — розповідає начальниця управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Любов Кравченко.

У профтехах Дніпропетровщини готують спеціалістів у різних галузях. Промисловість, транспорт, будівництво, швейне виробництво. Загалом, понад сто професій.

«Найпопулярніші – зварювальник, працівник громадського харчування та сфери обслуговування. Затребуваний і сільськогосподарський напрямок. Продовжуємо впроваджувати і дуальну форму навчання. Учні профтехів будуть вдосконалювати свої скіли на підприємствах. Таких п’ятдесят. Зараз укладаються договори між ними, навчальними закладами та учнями», — зауважила Любов Кравченко.

У коледжах та технікумах затребувані цього року медсестринство, комп’ютерна інженерія, харчові технології, початкова освіта, будівництво і цивільна інженерія.

Зараз в області працює 53 заклади професійно-технічної освіти, 61 технікум та коледж. Знання там здобувають понад 54 тисячі учнів. Навчаються онлайн.

З початку війни на Дніпропетровщину переїхали 7 коледжів з Донеччини.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Без тривоги – 3 год 4 хв

Є загроза

01 : 34

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com