Світла не буде по кілька днів та будуть «планові включення», — виконавчий директор ДТЕК

Світла не буде по кілька днів та будуть «планові включення», — виконавчий директор ДТЕК

Фото: Перший Криворізький

Масштабні руйнування енергетичних об'єктів України, завдані Росією 15 та 17 листопада, можуть призвести до відключень електроенергії на кілька днів і "планових включень" лише на кілька годин у деяких районах.

Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

"Ситуація дуже складна. Вона контрольована поки що, але складна. Росіяни завдали серйозної шкоди об’єктам передачі — підстанціям, які передають електроенергію з одного району в інший, через які живляться багато областей у центрі й на заході", — сказав він.

Сахарук повідомив про влучання в одну з теплоелектростанцій, яка перестала працювати через пошкодження.

Крім того, за його словами, ситуація така, що по всій країні застосовуються графіки аварійних відключень, а деякі області дуже суттєво обмежуються.

Наразі споживачів частково заживили, але суттєво зменшити обсяги відключень поки неможливо. Близько 40% споживачів в Україні зараз знаходяться без світла. Коли ситуація зміниться, поки сказати неможливо.

Частково відновлювальні роботи вже розпочалися, але подекуди ще розбирають завали. Часом зруйновано обладнання, у деяких випадках треба розмінувати територію.

За словами Сахарука, відключення електроенергії може тривати дні.

"Це дні. Ми зараз будемо, на жаль, говорити не про планові відключення електроенергії, а про планові включення в деяких регіонах, а їх багато. На жаль, кількість годин, протягом яких будуть ці планові включення — дві-три години, максимум",
підсумував Сахарук.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до
telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник

Посилання скопійовано в буфер обміну