Колекція рослин Криворізького ботанічного саду стала національним надбанням України

Головне фото новини
Фото: Дніпропетровська ОВА
1kr.ua
Колекцію рослин Криворізького ботанічного саду визнали унікальним науковим об’єктом. Їй надали статус національного надбання України.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«У Криворізькому ботанічному саду зібрана унікальна колекція степових рослин – одна з найбільших в Україні. Фахівці намагаються зберегти та відновити види, що зникають», – повідомила директорка департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОВА Ірина Понікарова.

У колекції степових рослин – понад 700 видів трав і кущів. Із них 70 – занесені до Червоної книги України. До прикладу, шоломниця весняна, підсніжник звичайний, тюльпан дібровний, півонія кримська, лілія лісова. Окремо зібрано 16 видів ковили з усіх регіонів країни.

«Колекція надихає на написання наукових робіт. Щорічно її переглядають понад 20 тисяч людей», – розповіла в. о. директора ботанічного саду Людмила Бойко.

Усього у Криворізькому ботанічному саду – понад 4 тисячі різновидів дерев, кущів та декоративних квітів. У оранжереї більш ніж 900 видів тропічних і субтропічних рослин.

Сад працює у звичному режимі і запрошує відвідувачів. Відкритий щодня з 8:00 до 16:00.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
2 год 0 хв

Все гаразд

01 : 44

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com