Як зберегти тепло в оселях - Мінреінтеграції надало рекомендації

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій закликало українців особливо серйозно поставитись до питання енергозбереження у домівках цієї зими.

П'ять відповідних рекомендації опубліковано у Телеграмі відомства.

У Мінреінтеграції рекомендують:

  • Зашторте вікно жалюзями або короткими шторами. Через скло зимою втрачається приблизно 8-15% тепла.
  • Заклейте щілини у вікнах, використовуючи звичайний скотч, паперові смужки або паралон, та утепліть вхідні двері. Це дозволить підвищити температуру у квартирі на 2-3°С.
  • Щільно закривайте міжкімнатні двері, а вентиляційні отвори у квартирі обладнайте спеціальними дверцятами або регульованими ґратками. Це дозволить зменшити витік теплого повітря з приміщень.
  • Звільніть простір біля радіаторів опалення. Задовгі штори або меблі, які закривають батареї, помітно зменшують ефективність опалення. Тепло має потрапляти у кімнату вільно.
  • Приберіть з радіаторів опалення декоративні панелі. Вони зменшують їхню ефективність на 20%. Крім того, тепловіддача батарей, які розміщені в нішах, на 10% менша ніж у тих, які виступають у кімнату.
Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно закупитися на зиму, але не знаєте чим саме, то наша стаття вам допоможе. Детальніше тут.Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 9 хв

Все гаразд

10 : 58

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com