Третє місце на турнірі з художньої гімнастики здобула криворізька спортменка Злата Ткаченко

З п’ятого по шосте листопада спортсмени з усього світу боролися за першість на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Dalia Kutkaite 2022. Він проходив у Вільнюсі, що у Литві.

Кривий Ріг на змаганнях представила юна спортсменка, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №10 — Злата Ткаченко.

Про це повідомили на сторінці ДЮСШ №10 у соцмережі.

Учасники боролись за першість у відповідних вікових категоріях й дисциплінах.

Криворізька гімнастка Злата Ткаченко посіла почесне третє місце у віковій категорії 10 років. Підготувала дівчину до змагань викладачка з хореографії Лариса Волох.

Нагадаємо, криворізькі спортсмени здобули нагороди на Міжнародному турнірі з тхеквондо.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник