Криворіжці можуть отримати безоплатну правову допомогу

Головне фото новини
Фото: promin.cv.ua
1kr.ua
Мешканці області та переселенці можуть отримати безкоштовну правову допомогу на Дніпропетровщині. Онлайн, телефоном та офлайн у спеціальних центрах.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Кожен має право на безоплатну правову допомогу. А ще має знати, куди можна за нею звертатися. Для цього в області є спеціальні бюро й центри, де готові проконсультувати», – зазначила директорка юридичного департаменту Дніпропетровської ОВА Лілія Мягка.

Осередки є у Дніпровському, Кам’янському, Криворізькому, Нікопольському і Павлоградському районах. Там у будні дні приймають фахівці-юристи. Контактна інформація та розклад роботи – за посиланням.

«Наші фахівці роз’яснюють, допомагають складати заяви та звернення. Крім документів процесуального характеру. Тих, що направляються до суду»,
– зазначила заступниця начальника управління департаменту правового забезпечення Дніпровської міськради Світлана Конарева.

Також працюють:

  • всеукраїнська «гаряча лінія» 0 800 213 103;
  • телеграм-бот «Правова допомога протидії насильству»;
  • мобільний застосунок «Твоє право» та інформаційні платформи. Найперше, для людей, які постраждали від війни.
Також для отримання безоплатної правової допомоги можна звернутись до співробітників Юридичного департаменту Дніпропетровської обласної військової адміністрації.Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 9 хв

Все гаразд

02 : 10

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com